Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Wordpress tema giydirme MAKALELER

Merhaba bu makalemde sizlere wordpress tema giydirme hizmetinden ve bilmeniz gereken detaylardan bahsedeceğim. Bu makaleyi tamamladığınızda wordpress tema yaptırmak için gereken tüm bilgilere sahip olacaksınız.

Wordpress tema giydirme nedir?


Wordpress tema giydirme herhangi bir web tasarımının wordpress tema haline getirilme işleminin adıdır.

Wordpress tema giydirme işlemi genelde 2 şekilde yapılmaktadır.
  1. En profesyonel yöntem web site tasarlanarak wordpress temaya dönüştürülmesi.
  2. Boş ( blank ) wordpress teması üzerine web tasarım yapılmasıdır.

Wordpress tema giydirme hizmetinin sağlanabilmesi için yapılması ve bilinmesi gerekeneler;


Herhangi bir web tasarımın wordpress tema yapılması için öncelikle tasarım tamamen bitmiş ve HTML & CSS formantında olmalıdır. Bazen firmalar veya kişiler bir wordrpess tema yaptırmak istediklerinde tasarım çalışmasını bize PSD şeklinde getirmektedirler. PSD tasarımlar önce HTML & CSS kodlaması halie getirilip, ardından wordpress tema haline getiriliyor. Bu sebepten ötürü ek maliyetler çıkabiliyor. Örneğin wordpress tema giydirme fiyatı ortalama 800-1600 TL arasıyken ayriyetten HTML & CSS işlemi uygulandığında maliyete ortalama +1500-2000 TL arası bir fiyat eklenebiliyor.

Wordpress tema giydirme çeşitleri;


Öncelikle wordpress tema giydirme dediğimiz zaman karşımıza 2 seçenek çıkıyor.

  1. Yönetim paneli olmayan wordpress tema ( Yönetim paneli yoktur sadece tasarımınız wordpress tema haline getiririlir. )
  2. Yönetim panelli wordpress tema ( Yönetim paneli vardır. Yönetim panelinden istediğiniz ayarları yapabilirsiniz. )

Wordpress tema giydirme fiyatları;
  • Yönetim paneli olmayan wordpress tema giydirme: Ortalama 800-2000 TL
  • Yönetim paneli olan wordpress tema giydirme: Ortalama 1600-3000 TL ( Fiyat eklenecek özelliklere göre değişmektedir. )

Doğru web tasarım İstanbul olarak wordpress tema giydirme hizmetlerimizi SFX FW ( wordpress tema kütüphanesi ) ile hazırlamaktayız. SFX FW tamamen bizim üretimimiz olan hızlı ve sorunsuz çalışan bir sistemdir. Bu wordpress tema kütüphanesi sayesinde wordpress temalarını hızlı ve uygun fiyatlı olarak üretiyoruz. Tek sefer sadece entegrasyon yaptırarak temanın bütün haklarına sabip oluyorsunuz. Kullanım kolaylığı ve son versiyon uyumundan dolayı istediğiniz gibi kullanabilir veya satığını yaparak gelir elde edebilirsiniz. SFX FW wordpress tema kütüphanesi sayesinde wordpress uzmanı çalıştırma ihtiyacınız olmadan web tasarımlarınızı wordpress temaya dönüştürtebilirsiniz.

Aşağıda örnek bir wordpress tema yönetim paneli görünmektedir. Bu yönetim paneline sahip olan siteyi SFX FW ( wordpress tema kütüphanesi ) adresini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Wordpress tema giydirme
wordpress tema satın almak, wordpress tema paneli, wordpress tema, wordpress tema satmak, wordpress tema düzenleme,

Wordpress tema giydirme ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle