Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Wordpress HİZMETLERİMİZ

Doğru web tasarım istanbul olarak profesyonel olarak wordpress geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel olarak sunduğumuz wordpress geliştirme çalışmaları şu şekildedir;

  • Yönetim panelli tema yapımı
  • Eklenti yapımı
  • Seo hizmetleri
  • Site hızlandırma
  • Tema ve eklenti Türkçeleştirme

Yönetim panelli wordpress tema yapımı;


Web tasarımını yaptığınız veya yaptırdığınız sistemleri profesyonel tema haline getiriyoruz. Eğer ajans veya web tasarım firmasıysanız sizin logonuzu yönetim paneline ekliyoruz. Ayrıca wordpress tema kütüphanemiz sürekli yenilenmekte ve hızlandırılmaktadır.

Wordpress eklenti yapımı;


Halihazırda bulunmayan wordpress eklentilerini sizin istekleriniz doğrultusunda hızlı şekilde çalışan ve geliştirilmeye devam edilebilecek halde üretiyoruz. İstediğiniz zaman biz geliştiriyoruz istemezseniz başka web yazılımlarıncıların geliştirmesinin yolu açık olarak teslim ediyoruz.

Wordpress seo hizmetleri;


Wordpress web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkabilmesi için tüm site içi seo çalışmalarını yapıyoruz. Size sadece site dışı seo hizmetini almak kalıyor.

Wordpress site hızlandırma;


Web sitenizi hızlandırmak için bütün araçları kullanıyoruz. Hızlandırdığımız web siteleri daha çok ziyaretçi çekiyor ve arama motorları hızlı sitelere bayılıyor.

Wordpress tema ve eklenti Türkçeleştirme;


Ülkemiz web hizmetleri konusunda gelişmiş bir düzeye sahip olsada bazı eklenti ve temalar için Türkçe dil desteği veya Türkçe dil dosyaları bulunmuyor. Biz firma olarak eğer sistem çoklu dili destekliyorsa sadece dil dosyasını oluşturuyoruz. Eğer sistem çoklu dil özelliğini desteklemiyorsa bu sistemi yazdıktan sonra dil dosyasını oluşturuyoruz.

Her türlü profesyonel wordpress hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
wordpress buton eklentisi, wordpress eklenti sekmesi yok, wordpress tema satın alma, wordpress eklentileri devre dışı bırakma, wordpress eklentiler çalışmıyor,

Wordpress ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle