Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Web yazılım İstanbul MAKALELER

Merhaba bu tanıtım yazısında sizlere bir web yazılım İstanbul firması olarak verdiğimiz hizmetleri ve web yazılım hizmeti alırken ne gibi belge ve bilgilere sahip olmanız gerektiğini açıklayacağım.

Web yazılım İstanbul firmalarını neden tercih etmeliyim?


Neden İstanbul'daki web yazılım firmalarını tercih etmeliyim sorusu sıkça sorulan sorulardan biridir. Neden diğer şehirlerdeki web yazılımı firmalarını tercih etmemeniz gerektiğini kısaca özetlemek istiyorum. Örneğin Türkiye'de leblebi dediğinizde Çorum bilinir. Çay dediğimizde Rize bilinir. Web yazılım, web tasarım, seo, grafik tasarım, dijital pazarlama vb. gibi dijital hizmetlerin ana merkesi istanbul'dur. Bunu az çok farketmişsinizdir. Ancak başka şehirden arama motorlarına web yazılım yazarsanız karşınıza mutlaka bir web yazılım İstanbul firması çıkacaktır. Deneyerek gözlemleyebilirsiniz.

Web yazılım hizmeti almak istiyorsanız mutlaka bilmeniz gereken kurallar ve size gerekli olan belgeler vardır. Bunları aşağıdaki başlık altında kısa kısa maddelendireceğim.

Web yazılım İstanbul firmalarından hizmet almak için gerekli bilgi ve belgeler nelerdir?


  1. Herhagi bir web yazılım firmasıyla bir sözleşme yapmadan önce mutlaka istek ve olması gereken özellikleri içeren detaylı bir doküman oluşturun. Bunun için bir danışmandan yardım alabilirsiniz.
  2. Sözleşmenizi yaparken yüzyüze görüşün. Görüşme sırasında izin alarak ses kaydı alın. Çünkü bazı şeyler unutulabiliyor ve unutulan herşey sonradan eklenmiş kabul edilip ek fiyat istenebilir.
  3. Sahip olacağınız hizmet, belge, bilgi, lisans ve araçların listesini alın. Web yazılım hizmeti aldığınızda bunu ile ilgili size yazılıma bağlı olan meteryalleri vermeleri gerekebilir Örneğin lisans alacağınız web yazılımı sizin ve sınırsız mı olacak, yıllık mı olacak gibi. Web yazılımın yüklendiği hosting yıllık mı, aylık mı ödeme alacak gibi. Bazı firmalar bu web yazılımı sadece bizim web alanımızda kullanırsan hatalarıı düzeltiriz aksi takdirde her düzenleme için ayrı ücret alırız diyebilir.
  4. Web yazılımına bağlantılı olarak satın alınan veya çalışması ona bağlı olan araç ve gereçleri üzerinize alın. Örnek olarak wordpress tema yaptırdığınızı düşünelim. Temanın çalışabilmesi için yönetim paneline ihtiyaç vardır. Siz bununla ilgili lisansı üstünüze almazsanız sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Başlıca size aktarabileceklerim bunlardır. Daha detaylı bilgiler alamk için iletişime geçip sorabilirsiniz. Ayrıca web yazılım İstanbul zeytinburnu firması olarak hizmetinizdeyiz.
web tabanlı yazılım örnekleri, web yazılım sözleşme örneği, web yazılım şirketleri, web yazılım, web yazılım firmaları,

Web yazılım İstanbul ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle