Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Web tasarımı yapan firmalar MAKALELER

Merhaba bu paylaşımda web tasarımı yapan firmalar ile ilgili detaylı bilgiler vereceğim. Sizde web sitesi yaptırmak için web sitesi tasarımı yapan firmaları araştırıyorsanız bu makale size yol gösterici bir rehber olacaktır.

Web tasarımı yapan firmalar ne iş yapar?


Birçok kişi veya kuruluş web tasarımı yapan firmaların sadece web tasarımı yaptığını ve bundan başka hiçbir web hizmeti sunmadığını düşünmektedir. Bu tamamen yanlıştır. Çünkü bir web sitesi sadece web tasarımından oluşmaz bir web sitenin yayınlanabilmesi için belirli şartlar vardır. Şimdi internet sitesi yayınlayabilmek için gerekenleri maddeler halinde listeleyelim.
  • Web alanı veya hosting diyebiliriz ikiside aynı şey
  • Alan adı ya da domain diyebiliriz. .com, .com.tr, .net gibi profesyonel bir ad olması şart
  • Web tasarımı veya web dizayn diyebiliriz.
  • Web yazılım ya da yönetim paneli, wordpress, joomla, drupal artık hangisini kullanacaksanız o
  • Seo çalışması ( Çoğu firma seo hizmetlerini malesef es geçmekte ama bu bir ihtiyaçtır. Eğer arama motorlarında çıkmazsanız sitenizi kimse tanımaz. )

bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız yukarıda listelediğim hizmetlere ihtiyacınız var.

Web tasarımı yapan firmaların hangisini seçmeliyim?


Yukarıda nelere sahip olduğunuzu belirttim. Peki sadece web tasarım yapan bir firma sizin işinizi görecekmi. Tabii ki hayır. Web tasarım hizmeti alacağınız firma mutlaka web yazılım ve seo hizmeti sunmalıdır. Yoksa tasarımdan sonra bir yığın para da bunlar için ödersiniz.

İşin birde şöylebir boyutu var ki biz seo uzmanları olarak seo güncellemeleri yaptığımızda sitenin şekli şemali kayıyor. Eğer web tasarım konusunda tecrübemiz olmasaydı. Biz seo çalışmasını yaptıktan sonra siz birdaha gidip web tasarımcıya düzenletmeniz gerekecekti. Bilirsiniz ki kimse sizin hatanız olan birşeyden dolayı ücretsiz yenileme ve güncellme yapmaz. Son derece haklı olarak.

Biz seo çalışmasını yaparken web yazılımında da güncellemeler yapıyoruz. Biz size bir liste verip gidin şu güncellemeleri yaptırın gelin. İşte link inşaanız şu şekilde olacak link sisteminde şunu yapın efenim resim optimizasyonu için resimlerin kaynağına şunlar eklenecek bunları yaptırın falan filan diye sizi yönlendirsek işin altından kalkabilecekmisiniz? Web yazılımdan anlamayan bir seo uzmanı veya web tasarımcı sizi aynen bu şeklide birbirlerine paslar. Yok bu tasarım sıkıtısı yok bu bizlik değil web yazılımcının sorunu yok o makale oraya konur mu bu ne biçim seo uzmanı. Uğraşıp durursunuz benden söylemesi.

Bu gibi sorunlara kökten çözüm olacak en iyi seçenek. Web sayfası tasarımı yapan firmaları seçerken yukarıdaki hizmetlerin hepsini sağlayan bir firma ile anlaşın. Tek yetkiliyle uğraşmak 2-3 kişi arasında gidip gelmekten iyidir. Web tasarımı yapan firmalar İstanbul için Doğru web tasarım İstanbul olarak hizmetinizdeyiz.
web tasarım firma, web sitesi tasarımı yapan firmalar, web tasarım firmaları istanbul avrupa, web tasarım firmaları com, web tasarım firması nasıl kurulur,

Web tasarımı yapan firmalar ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle