Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Web sitesi kurma fiyatları MAKALELER

Merhaba bu makalede web sitesi kurma fiyatları ile ilgili bilmeniz gereken detayları anlatacağım. Öncelikle web site kurma maliyeti sitenin yapısına ve kullanılacak araçların fiyatlarına göre değişir. Bunları detaylıca açıklamakta fayda var.

Web sitesi kurma fiyatları nasıl belirlenir?


Web sitesi kurma fiyatları başlıca 3 ana başlık hesaplanarak belirlenir.

  1. Web tasarım fiyatı
  2. Web yazılım fiyatı ( Yönetim paneli olacaksa )
  3. SEO Hizmeti fiyatı

Burada şu uyarıyı yapmam gerekli 1. madde dışındaki seçenekler isteğe bağlıdır. Ancak yönetim paneli olmayan bir web sitesine yeni içerik ekleyemezsiniz. Bunun için her değişim için web tasarım firmasına ücret ödemeniz gerekir. SEO Hizmeti almak istemezseniz siteniz arama motorlarında çıkmaz bu sebepten ötürü sitenizden kazanç elde edemez ve tanınamazsınız.

Aşağıda belirttiğimiz internet sitesi kurma maliyeti firmadan firmaya değişmekle birlikte bizim firmamız olan Doğru web tasarım İstanbul firması için geçerlidir. Fiyatlar kategorisine, web tasarım ve web yazılımın zorluk derecesine göre farklılıklar gösterir. Verilen fiyatlar ortalama maliyetlerdir. Örnek verilen kurumsal web tasarımdır.

Web sitesi kurma fiyatları 2019-2020 yılı için şu şekildedir;


Kurumsal web tasarım maliyeti;

1.200 TL - 2.400 TL arası

Kurumsal web yazılım maliyetleri;

Wordpress tema paneli;

800 TL - 2.000 TL arası

Opencart tema paneli;

2.000 TL - 8.000 TL arası

Özel web yazılım yönetim paneli;

20.000 TL 'den başlar.

SEO Hizmetleri fiyat;

Genel seo yapılandırması ( Site içi seo );

1.200 TL - 2.400 TL arası

En güncel web sitesi kurma fiyatları için web sitesi kurma fiyatları sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca özel web tasarım ve özel web yazılımlarınız için fiyat almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarıdaki hesaplamalara;
  • Logo
  • Kurumsal kimlik çalışmaları
  • Kartvizit

Gibi fiyatlar eklenmemiştir. Çünkü bunlar kurumdan kuruma farklılık gösterir. Standart bir fiyat söz konusu olamaz. Diğer fiyatlar için bizimle iletişime geçin.
web tasarım firmaları istanbul avrupa, web tasarım kursu istanbul avrupa, web tasarım fiyat teklifi örneği, özel web tasarım istanbul, web tasarım istanbul ümraniye,

Web sitesi kurma fiyatları ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle