Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Web sitesi kuran firmalar MAKALELER

Merhaba bu makalede web sitesi kuran firmalar ve bu firmaların yaptığı işlerden, verdikleri hizmetlerden bahsedeceğim.

Web sitesi kuran firmalar ne iş yapar?


İnternet sitesi kuran firmalar genelde web tasarım, web yazılım, grafik tasarım ve seo hizmeti verirler. Ancak bazı durumlarda bu değişebilmekte ve çok farklı bir iş kolunda olan firmalar ve ajanslarda bu hizmeti sağlamaktadırlar. Örnek vermek gerekirse bir bilgisayar tamircisi veya bir reklam ajansı karşınıza web sitesi kuran firmalar diye çıkabilir. Bunda bir sıkıntı varmı? diye sorabilirsiniz. Evet var. Şöyle izah edeyim.

Bir web sitesi kuran firma diye buldunuz ve web sitenizi yaptırdınız. İlk başta firma eğer bir web tasarım fiması değilse bu hizmeti dışarıdan alacaktır. Şunu hepimiz biliriz ki dışardan firma için alınan bir hizmet üzerine çok az bir kâr koyularak müşteriye sunulmaz ortalama %50 kâr konulur. Oldumu size 1.000 TL ye mâl olacak web tasarımı 2.000 TL. Eee bittimi hayır. Tabii ki bitmedi. Firma web yazılım hizmeti sunan bir firma değilse onuda dışardan alması lazım. Ne demiştik dışarıdan alınan hizmetlerin üzerine bir kâr ekleniyordu. Web yazılım olarak wordpress tema yönetim paneli yapıldığını varsayarsak. Wordpress tema paneli 800 TL 'den başlar. Oldu size 1.600 TL.

Peki buraya kadar tamam dediniz ki birşey olmaz onlarda kâr etsin şeklinde düşünebilirsiniz. Ancak bu sefer şöyle bir durum daha söz konusu. Web sitesinde bir hata veya eksiklik olduğunda nasıl çözülecek. Size alın bu tasarımcım isteklerinizi anlatın o da yapsın demeyecekler. Bize iletin en kısa sürede çözeceğiz diyecekler. Siz onlara anlatacaksınız. Onlar web tasarımcısına derken işiniz uzayacak.

Ya web yazılım kısmında sorun çıkarsa. O zaman ne olacak. Bilirsiniz ki web yazılımcıların işleri yoğundur. Sorunu aktaracaksını. Onlar gidip web yazılımıcısına aktaracak derken sitenizi bitirip teslim edecekler. Tabii bu trafikten siz veya onlar sıkılıp vazgeçmediyse. Genelde çoğu firma bu sorunlar yüzünden hizmetleri beğenilmez ve şikayet edilir.

Web sitesi kuran firmalardan biri olarak İstanbul / Zeytinburnu adresinde hizmetinizdeyiz. Görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
web sitesi yapan firmalar istanbul, web sitesi tasarımı firmaları istanbul, internet sitesi kuran firmalar istanbul, web sitesi yaptırmak isteyen firmalar, web sitesi kurma zorunluluğu olan firmalar,

Web sitesi kuran firmalar ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle