Yükleniyor Lütfen bekleyin...

SEO HİZMETLERİMİZ

Doğru web tasarım olarak seo hizmeti ve seo danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Seo danışmanlığı olarak verdiğimiz hizmetler;

  • Google adwords desteği
  • Alan adı ( domain ) belirleme
  • Hedef kelime stratejisi

Seo hizmeti olarak sağladıklarımız;

  • Site içi seo çalışması
  • Google haritalara ekleme
  • Seo uyumlu makale oluşturma

Seo hizmeti ve danışmanlığı neden önemli?


Seo çalışması her web sitesi için gerekli bir hizmettir. Özellkle google adwors, facebook business vb. gibi platformlarda reklam verecekseniz yaptıracağınız seo çalışmaları reklam giderlerinizi büyük oranda düşürecektir.

Örnek olarak google adwords algoritmasında arama motoru optimizasyonu yapılmamış site ile arama motoru optimizasyon çalışması yapılmış site arasında büyük farklar vardır. Bunun ile ilgili detaylı bilgiye google adwords reklam kalitesi hakkında bilmeniz gerekenler bağlantısına tıklayarak başlıkları inceleyerek sahip olabilirsiniz ben kısaca özetleyeceğim.

Örnek olarak hedef kelimenizin okul çantası olduğunu varsayalım misalen kelimenin 1. sayfa reklamlarında çıkma fiyatı 1.50 TL olsun tabii bu rakamlar sezona göre vs. değişir. Google'ın önerdiği 1.50 TL ödeyin 1 kere tıklandığında bu rakamı ödeyin. Malesef çoğu kişi seo danışmanlık hizmeti almadığı için bu rakamı ödeyip bu reklamların giderlerinden dert yakınmaktadırlar. İlgili bağlantıdaki başlıkları incelerseniz daha iyi anlayacaksınız ki. Ancak siz sitenize okul çantası ile alakalı seo uyumlu makale yazdırıp sonra reklama çıktığınızda 0.25-0.50 TL ödeyerek reklamlarınızı ilk sayfalarda yayınlanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Sizde kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçin.
seo içeriği nedir, seo dersi, seo paketi nedir, seo açılımı nedir, seo optimizasyonu nedir,

SEO ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle