Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Profesyonel web site tasarımı MAKALELER

Profesyonel web site tasarımı denilerek size sağlanan hizmetin ne olduğunu anlamak için bu makaleden faydalanabilirsiniz.

Profesyonel web site tasarımı nedir?


Profesyonel web site tasarımı şu şekilde tanınır. Web sitesinin web tasarımı, grafik tasarımı, web yazılımı ve seo çalışması tamamen profesyonel kişi veya firmalar tarafından yapımış olmalıdır. Böyle bir siteye profesyonel web site tasarımı diyebiliriz. Burada en çok karıştılan konu profesyonel web tasarımı yaptırdığını zanneden müşterilere siteniz profesyonel değil. Acemice yapılmış dendiğinde verilen tepkiler oluyor. Örneğin 7.000 TL verdim. Nasıl profesyonel değil diyorsunuz diyor. Bir web sitesinin kalitesi ödediğiniz paranın yüksekliğine göre hesaplanmıyor. Sitenizin profesyonel bir yapıya sahip olup olmadığını şu maddelere bakarak anlıyoruz.

  • Kaliteli bir logo'ya sahip mi?
  • Web tasarımı göze hitap ediyor mu?
  • Renkleri kurumsal yapıya uyumlu mu?
  • Sitenin kullanımı kolay mı?
  • Arama motorlarında en azından kendi alan adıyla eşleşen hedef kelimesinde ilk 5 sayfa içinde çıkıyor mu? ( Örnek vermek gerekirse firmamızın alna adıya tam eşleşen hedef kelimesi doğru web tasarım, doğru web )
  • Otomatik seo yapısına kavuşturulmuş mu?
  • Oteriter firmalardan bağlantı almış mı?
  • Rehber sitelerinde kaydı varmı?

Yukarıdaki maddeler gibi bir çok kriter söz konusu. Sizde sitenizin kalitesini sorgulamaya başlamanız sizin yararınıza olacaktır. Bu kriterlerden haberiniz yoksa en mantıklı çözüm siteniz için gerekli geliştirmeleri öğrenebileceğiniz bir web tasarım danışmanlık hizmeti alın. Sizin için ayrıntılı bir rapor çıkartacaklardır.

Profesyonel web site tasarımı hizmetini kimden almalıyım?


Profesyonel web site tasarımı hizmetini mutlaka web tasarım, web yazılım, grafik tasarım ve seo hizmeti sağlayan bir firmadan almanızı tavsiye ederim. Bu hizmetleri ayrı ayrı almak isterseniz başınıza bir çok sorun çıkacaktır. Grafik tasarımcı web tasarım çalışmasının kriterlerini hesaba katmadan logo ve diğer grafikleri üretecek. Web tasarımcı web yazılımı hesaba katmadan tasarımı üretecek. Web yazılımcı web sitenin seo çalışmalarını önemsemeden yönetim panelini oluşturacak. Sonunda sizin için ek masraf ve zaman kaybı olacak. Genelde web tasarım firmalarından kaliteli hizmet alamamanın başlıca sebepleri bunlardır. ne istediğini bilmeyen bir müşteri her zaman çok uğraşır. Çok para öder. Sonrasında suçu firmaya atar bir site yaptırana kadar canım çıktı diye.

Bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için profesyonel web sitesi tasarımı İstanbul / Zeytinburnu'da hizmetinizde. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
profesyonel web site tasarımı, profesyonel web sitesi yapımı, profesyonel web sitesi yapma, profesyonel web tasarim, profesyonel web tasarım fiyatları,

Profesyonel web site tasarımı ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle