Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Profesyonel seo hizmeti MAKALELER

Merhaba bu makalede sizlere profesyonel seo hizmetinin ne olduğunu, profesyonel seo çalışmasının ne gibi özelliklere sahip olmasını ayrıca bu hizmet sağlayan seo ajansları hangi yetkinliğe sahip olmalıdır gibi konuları açıklayacağım.

Profesyonel seo hizmeti kimler tarafından verilir?


Günümüzde birçok seo uzmanı profesyonel aramam motoru optimizasyon çalışması diyerek kendi sitelerini üst sıralara yükseltmekte ve reklama çıkmaktadır. Seo çalışmaları konusunda karşımıza çıkan ilk siteye iş yaptırmak ne kadar mantıklı?

Seo çalışmaları süreğen bir hizmet olduğu için ay'a vurulduğunda 2.500 TL gibi rakamlardan başlayan bir hizmet bütünüdür. Adam akıllı bir arama motoru optimizasyonu çalışması kendini gösterebilimesi için en az 3 ay gibi bir zaman devam etmelidir. Şunu bilemmiz gerekir ki palas pandıras gördüğümüz veya en ucuzu diye herhangi birinden bu hizmeti almaya kalkarsak sonuç hüsran olacaktır. Çünkü bu hizmeti profesyonel olarak sağlamayan freelancer veya sahte firmalardan alacağınız hizmet kısa bir sürede sitenizi üst sıralara çıkartsa da belirli bir süre sonra dibe çakacaktır. Bunu basitçe şöyle özetleyebilirim black seo, gri seo, yasadışı sitelerden trafik çekme, hack link benzeri etik dışı yöntemler kullanan kişi veya firmalar size sağlatıkları bu ivme için legal olmayan yöntemleri kullanırlar. Bu yöntemler tespit edilip google gibi arama motorlarına bildirildiğinde siteniz spam siteler arasına düşer. Emin olun spama düşen bir siteyi geri yükseltmek normal aylık seo fiyatının 2-3 katıdır ve ne kadar süreceği belli değildir artık kaç ay sürerse 7.500 TL den ödeme yaparsınız. Bu sebepten profesyonel bir firmayla çalıştığınıza emin olun. Profesyonel seo hizmeti almanın en iyi yolu bu hizmeti veren firmalarda aşağıdaki şartları aramanızdır.

  • Kurumsal bir firma olup olmadığını araştırın. ( Bunu bilmein en iyi yöntemi muhasebeciniz vasıtasıyla veya internet üzerinden vergi kimlik no ile firma bilgilerini sorgulatın. )
  • Hizmeti almak istediğiniz firmanın geçmişini araştırın. ( İnternet üzerinden alan adı yaşını ve süresinin ne zaman dolacağını öğrenebilirsiniz. 3 yıl üzeri ve en az 2 yıllık kayıtlı alan adı olan firmalardan hizmet almanız yararınızadır. )
  • Sözleşme yapın ve sözleşme maddelerini çok iyi okuyun. ( Bütün firmalar ilk önce kendi çıkarlarını düşünür. Bu sebepten mutlaka sizin çıkarlarınızı gözeten maddeleri bulun yoksa ekletin. )
  • Raporlama desteği isteyin. ( Yapılan bütün hizmetler raporlansın. )
  • Kalıcı hizmetleri devralın. ( Açılan paravan bloglar tanıtım yazıları vb. gibi şeyler sizin demirbaşınızdır. Bunları firmadan mutlaka isteyin. )

Yukarıdaki maddelere dikkat ederek veya bizimle iletişime geçerek profesyonel seo hizmeti alabilirsiniz. İstanbul zeytinburnu'da iseniz randevu talep edebilirsiniz.
profesyonel seo hizmeti,

Profesyonel seo hizmeti ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle