Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Popüler e-ticaret siteleri MAKALELER

İnternet üzerinden alışveriş devri artık herkesin hayatını kolaylaştırdı. Bu makalemizde sizlere popüler e-ticaret siteleri hakkında detaylı bilgi paylaşacağım.

Ülkemizde en popüler e-ticaret siteleri arasında yer alan firmalar;


Yeni yeni ülkemizde giderek artan e-ticaret kullanım alışkanlıkları ülkedeki insan nüfusuna vurulduğunda küçük bir yüzde gibi görülse de yeni neslin tüketim alışkanlıkları çıkarıldığında giderek gelişen bir sektör olarak ön plana çıkıyor. Türkiye'de e-ticaret siteleri giderek çoğalırken başarılı e-ticaret sitelerinin iş hacmi ise başarılı bir şekilde yükselmeye devam ediyor.

E-ticaret sitelerinin fiziksel mağazalara oranla maliyetleri daha düşük olduğundan pek çok perakende markası da e-ticarete ilgi gösteriyor ve fiziksel mağaza açmak yerine e-ticaret ürün yelpazesini çoğaltmayı hedefliyor. Zaman ve mekandan kopuk alışveriş yapma imkanı da e-ticaret sektörüne artan bir ilgi kazandırıyor. İşte Türkiye'deki en popüler e-ticaret siteleri:

1- GİTTİGİDİYOR

E-ticaret sisteminden e-dükkan kiralayarak satış yapılabilen Gittigidiyor platformu Türkiye'nin en eski ve en başarılı online alışveriş sitelerinden biri. 2001 yılında kurulan site, sıfır risk sistemi ile ülkemizdeki en başarılı onlineplatormlardan biri olarak kabul ediliyor. Gittigidiyor'da 4 binin üzerinde kategoride binlerce ürün bulmak mümkün.

2- HEPSİBURADA

1998 yılından beri ülkemizde hizmet veren Hepsiburada, 2011 ile 2013 yılları arasında en sevilen marka, 2013 yılında da en iyi e-ticaret şirketi seçilen başarılı platformların başında geliyor.

3- N11

Gittigidiyor ile aynı mantıkta çalışan açık pazar e-ticaret şirketi N11, 2013 yılında Doğuş Planet tarafından kurulan bir platform. 2014 yılında yaklaşık 4 milyonun üzerinde üyesi olan N11, aldığı pek çok ödülle de başarısını perçinliyor.

4- SAHİBİNDEN

Gayrimenkul, alışveriş ürünleri ve hizmetleri gibi konularda ilan ve e-ticaret işlemlerini içeren platformların başında gelen Sahibinden.com, 1999 yılından beri hizmet veriyor. Sitede üyelik ve ilan hizmetleri ücretsiz.

5- YEMEKSEPETİ

2001 yılından beri hizmet veren yemek sipariş sitesi olan Yemeksepeti, 2009 yılında yurtdışına açılırken, 2010 yılında mobil ticaret hayatına başladı. 2015 yılında 589 milyon dolara satılan şirket böylece Türkiye'deki en büyük internet satışını gerçekleştirmiş oldu.

6- ETSTUR

Türkiye'nin en büyük seyahat ve turizm şirketlerinden olan Etstur, web girişimi aracılığı ile müşterilerine komple seyahat hizmetleri sunan başarılı bir platform.

7- TRENDYOL

2010 yılında 40 kişi ile online alışveriş hayatına başlayan Trendyol, bugün pek çok yabancı yatırım şirketinden yatırım almış başarılı bir girişim olarak hayatını sürdürüyor.

8- MİGROS SANAL MARKET

Türkiye'nin en yaygın ağa sahip online gıda platformu Migros Sanal Market, 25-45 yaş aralığında ve çalışan tüketicilerin en sık kullandığı platformlardan biri.

9- AMWAY

1994 yılından beri Türkiye'de faaliyet gösteren Amway, sağlık, ev bakımı ve güzellik alanında 500'den fazla ürünü tüketici ile buluşturuyor.

10- GRUPANYA

2010 yılından beri Türkiye'de hizmet veren Grupanya, en iyi kampanyaları tüketicisine sunan başarılı e-ticaret platformlarının arasında yer alıyor.

Sizde geleceğin popüler e-ticaret siteleri arasında yer alabilmek için şimdiden harekete geçin.
almanya e ticaret siteleri, en iyi e ticaret siteleri 2019, alman e ticaret siteleri, e ticaret siteleri için ürün fotoğrafı çekmek, japon e ticaret siteleri,

Popüler e-ticaret siteleri ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle