Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Kurumsal web tasarım İstanbul MAKALELER

Bu makalemde sizlere kurumsal web tasarım ile ilgili sıkça sorulan soruların cevaplarını vereceğim. Sizde kurumsal web tasarım nedir? soeusuna cevap arıyorsanız doğru makaleyi okuyorsunuz demektir.

Kurumsal web tasarım nedir?


Öncelikle şu kafa karışıklıklarını gidermek istiyorum. Kurumsal web site tasarımı ile kurumsal web tasarım birbirine karıştırılan konulardır. Makalenin devamında örneklerle açıklayacağım.

Kurumsal web sitesi tasarımı;


Sitenin kurumsal bir firmaya, markaya, kuruluşa vb. ticari bir zemine bağlı olarak tasarlanması gereken sitedir. Bu gibi sitelerin üretimini yapan her zaman kurumsal web tasarım ajansı olmayabilir. Bağımsız çalışan (freelancer) bir web tasarım uzamnı da sitenizi kurabilir. Ayrım şurada yapılmaktadır. Bu hizmeti kurumsal web tasarım firmalarından almayıp tabiri yerinde ise sarı çizmeli mehmet Ağa'ya yaptırırsanız sizin için pek iyi sonuçlar ortaya çıkmayabilir. Zaten bu sektörü bitiren yeterliliğe sahip olmayan kişilerin bu işi yapmak için ön planlara çıkması oldu o'da başka bir makale konusu neyse fazla uzatmayalım. Peki kurumsal web tasarım ne demek?

Kurumsal web tasarım;


Kurumsal web tasarım bu hizmetin kurumsal web tasarım firmaları tarafından sağlanması demektir. Genelde bu tip firmalar web tasarım ajansı veya web tasarım firması olarak ön plana çıkarlar sizce aradaki fark nedir? Makalenin devamında değineceğim.

Ajans mı? Firma mı?

Bu sorunun cevabı size kurumsal web tasarım fiyatlarında nerdeyse yarı yarıya farkın anlamını öğretecek nitelikte. Ajanslar genelde (hepsini kastetmiyorum burada itirazlar olacaktır çünkü) bu hizmeti firmalardan alırlar ve üzerine kar koyup size sunarlar. Şimdi ajans olduğu zaman neden fiyatların daha yüksek olduğunu anlamışsınızdır. Ha yoksa siz daha kaliteli yapıyorlar ondan mı oluyor zannediyorsunuz benim için sorun değil para sizin, tercih sizin, kral sizsiniz.

Firmalar size bu hizmeti daha uygun fiyata sunabilir. Bakın burada her firma aynı demiyorum, diyemiyorum. Mesela biz Doğru web tasarım İstanbul olarak sadece web tasarım ve web yazılım üzerine hizmet veren bir firmayız. Bazı firmalar örneğin bilgisayar tamircisi ( :) kızmak yok ) bu işi yapıyor veya ajanslar gibi aracı oluyor. Gidip yüzyüze görüşmenizde fayda var. Benden söylemesi

Teşekkür ederim.

Şafak Saraçoğlu
kurumsal web sitesi nedir, kurumsal web hizmeti, kurumsal web tasarım nedir, sosyal medya web tasarım istanbul, kurumsal kimlik web,

Kurumsal web tasarım İstanbul ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle