Yükleniyor Lütfen bekleyin...

İstanbul web yazılım firmaları MAKALELER

Merhaba bu makalemde İstanbul web yazılım firmalarından biri olarak özellikle incelediğim ve araştırdığım konuda deneyimlerimi paylaşacağım. İstanbul web yazılım firmalarını karalamamak adına firma isimlerini paylaşmayacağım. İsteyen kişiler kendileri aynı yöntemleri deneyerek sonuçları gözlemleyebilirler.

İstanbul web yazılım firmaları çok mu?


Ben bu deneyimi google arama motoruna zeytinburnu web yazılım firmaları yazarak edindim. Hem fikir alışverişi yapmak hemde tecrübemiz olmayan farklı bir konuda hizmet almak için aramaya giriştim. Google'da önüme bir sürü sonuç çıktı dedim ki tamam bunları sırayla arayayım ve hangisi müsaitse gidip yüz yüze konuşalım. Aramaya başladım şunu üzülerek söylüyorum ki çoğu telefonu açmadı gerçekten ilginç bir kısmına ulaştık ancak onlarda web yazılım firması değil web tasarım firması çıktı bizim sıkıntımız web yazılımı ile ilgili olduğu için onları es geçtik. Sonunda bir ( şaka gibi ) kişiye ulaştık o'da bize firma olmadığını freelance olarak bu işi yaptığını söyledi onuda es geçtik. Çünkü büyük bir projeydi.

Yine araştırmaya devam ederken en sonunda bir firma bulduk tam aradığımız gibi gün kararlaştırdık yüz yüze görüşebilmek için ne oldu dersiniz. Kararlaştırdığımız günde arkadaşın dişçi randevusu varmış :) İnsanlık hali tabi olabilir ama biz biraz soğuduk açıkçası neyse deyip müşterimize bu işi araştırdığımı ve kabul edemeyecemi söyledim olay kapandı.

Şunu anladım ki İstanbul web yazılım firması oldukça az.

Bu sebepten yeni ofisimi İstanbul / Zeytinburnu bölgesinde açtım. Müsait olursanız ( tarih belirlemek şartıyla farkındasınızdır ki bu işin yoğunluğu biraz fazla ) bir çay içmeye beklerim.

İstanbul web yazılım zeytinburnu adres;


Seyitnizam Mah. Demirciler sitesi 8. Cad.Galaksi / B İş. Merkezi No:73 Kat.5 D, D:207, 34015
Zeytinburnu / İstanbul

İstanbul web yazılım zeytinburnu telefon;

Şafak Saraçoğlu - 0531 500 95 44
web yazılım yapan firmalar, web tabanlı yazılım nedir, istanbul web yazılım cevizlibağ, web yazılım yapan firmalar, web yazılım nedir nasıl yapılır,

İstanbul web yazılım firmaları ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle