Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Hazır web site paketleri MAKALELER

Hazır web site paketleri hakkında bilmek istediğiniz bir çok konuyu bu makalede bulabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz başka bir konu varsa bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Hazır web site paketleri nedir?

Hazır web site paketleri kullanıma hazır web tasarımı ve web yazılımı ( yönetim paneli ) hazır web site paketlerinin genel adıdır.

Hazır web site paketleri hangileridir?


Bir çok hazır web site paketleri vardır ancak bazıları çok yaygın ve öne çıkmaktadır. Öne çıkan bu hazır web sitesi paketlerinden kısa kısa bahsetmek istiyorum. Detaylı bilgilere interneti ve arama motorlarını kullanarak erişebilirsiniz.

Wordpress hazır web site paketleri;

Wordpress en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden birisidir. Wordpress içerik yönetim sistemi için bir çok tema, eklenti ve hazır web paketleri mevcuttur. Bir wordpress sitesi kurmak için gereken sadece wordpress teması ve ihtiyaç duyuyorsanız profesyonel bir eklentidir. Wordpress çekirdeği ücretsizdir. Wordpress çekirdek sisteminni kuvveti yüzünden ilk bahsettiğimiz web yazılımıdır. Çünkü wordpress sayesinde her türlü küçük ölçekli proje çıkartabilirsiniz. öyle ki blogdan tutun e-ticaret sistemine kadar.

Opencart hazır web site paketleri;

Opencart e-ticaret için üretilmiş PHP tabanlı ücretsiz bir e-ticaret yönetim sitemidir. Opencart ile site kurmak için profesyonel bir tema almanız yeterlidir. Ancak burada bir uyarıda bulunmak gerekiyor. Çok başım ağrıdı çünkü. Bazı opencart temalarda Türkçe desteği yok. Türkçe olmayan temalarını alırsanız düzenlemekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Benden söylemesi.

Tanıtmak istediğim içerik yönetim sistemleri bu kadar. Diğer içerik yönetim sistemlerini sadece maddeler halinde geçeceğim.
  • Joomla
  • Drupal
  • Prestashop ( E-Ticaret )
  • Proticaret ( E-Ticaret ) - ASP

Hazır web site paketleri ucuzmudur?


Evet. Hazır web site paketleri özel web site yapımından daha ucuz ve hızlıdır. Adı üstünde hazır. Hazırlanmış ve satışa sunulmuş. Aradaki fiyat uçurumunu sizlere basitçe izah edeyim.

Özel web tasarımı, web yazılımı ( yönetim paneli ) ile birlikte hesaplayalım;

Özel web tasarım ortalama 1.200 TL ila 4.500 TL arası değişir. Yönetim paneli için wordpress kullandığımızı varsayalım 800 TL ila 4.000 TL arası fiyat değişir. Böylece toplam 2.000 TL ila 8.500 TL arası olur.

Hazır web site paketleri için fiyat 100 TL ila 1.000 TL arası değişmektedir. Hiçbir değişiklik yaptırmadan kullanacaksanız. Çünkü değişiklikler hazır paketlerde daha yüksek ücretler karşınıza çıkartabilir. Belki başınıza gelmiştir sorarsınız tema ne kadar 200 TL şurasını değiştirmek istiyorum 500 TL ye hallederiz gibi.

Bunların dışında aslında hazır paketler ucuz, dandik, bozuk gibi algılanmasın çünkü satış stratejisi özel web tasarımdan farklıdır.

Hazır web site paketleri bir kişiye değil sınırsız kişiye satılır. Örnek bir fiyat-gelir kriteri yaparsak. 100 TL olan bir tema 1.000 kişiye satılsa 100 x 1.000 = 100.000 TL eee bu rakam için uğraşmaya değer. Değil mi?


Dokusal web tasarım İstanbul E-Ticaret adresimizi ziyaret ederek fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.
hazır html web site, hazır web sitesi programları, hazır web sitesi hazır kurumsal paketler hazır site paketleri, hazır web sayfası html kodları, hazır web site kodları,

Hazır web site paketleri ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle