Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Hazır web paketleri MAKALELER

Merhaba web sitenizi kurmak için hazır web paketleri satın almak istiyorsanız ve nasıl bir yol izleyeceğiniz bilmiyorsanız bu makalede hazır web site paketleri ile ilgili işinize yarayacak tüm bilgileri vereceğim.

Hazır web paketleri ile alakalı başlıca irdeleyeceğimiz konular;

  • Hazır web paketleri nedir, nereden satın alınır?
  • Hazir web sitesi paketi ücretleri nedir, nasıl belirlenir?
  • Hazır web paketleri satan firmaları nasıl tanırız?

Belli başlı olarak yukarıdaki soruları cevaplayacağım. Kafanıza takılan diğer konularla ilgili Doğru web tasarım İstanbul firmamızla iletişime geçebilir veya wordpress hazır web paketleri, opencart hazır web paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Hazır web paketleri nedir, nereden satın alınır?


İngilizceniz çok kuvvetli ve wordpress, opencart vb. gibi sistemlerden hangisini kullanacaksanız o sistemi de profesyonel olarak biliyorsanız. Themeforest veya template monster gibi büyük tema satış sitelerinde satın alıp kullanabilirsiniz. İngilizce bilginiz yoksa Türkiye tema satış ofislerinden satın alarak kurdurabilir veya kendiniz kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Tükiye'deki hazır web paketleri satan firmalara arama motorlarına hazır paket web siteleri yazarak ulaşabilirsiniz.

Hazir web sitesi paketi ücretleri nedir, nasıl belirlenir?


Hazır web sitesi paketleri genel olarak ucuz, uygun fiyatlı, az maliyetli artık ne derseniz o'dur. Genel olarak hazır web site fiyatları alan adı ve web alanı dahil 350-700 TL arasıdır. E-Ticaret hazır web paketleri 500-1.200 TL arasıdır. Tabii bu fiyatlar sadece maliyet oalrak hesaplanmıştır. Düzenlemesi, kurulumu ve yönetimi tamamen size ait olursa geçerlidir. Bir firma ile anlaşmışsanız her yapılan işlem için size fiyat çıkartacaklardır.

Hazır web paketleri satan firmaları nasıl tanırız?


Hazır web paketleri web sitesini ucuza mâl etmek isteyenler için çok cazip gelse de. Bazı firmalar kurumsal web tasarımları ve kurumsal web yazılımları ile çalışmak isterler. Bu durumda hazır web paketleri satan firmaları tanıyarak onlardan uzak durmak isterler. Çünkü genel olarak kendi web tasarım ve web yazılımlasını üretmeyen web tasarım firmaları özel web tasarım yapamazlar. Ya hazır bir tasarımı düzenleyip satarlar yada logo vb. gibi grafik işlerini alabilmek için ayriyetten web tasarım hizmeti sunarlar.

Hazır web paketleri satan firmaları tanımanın en iyi yolu sitelerine bakmaktır. Sitelerinde web sitesinde kampanya 499 TL web sitesi gibi kampanyalar sıksa muhtemelen hazır site ağırlıklı çalışıyorlardır. Tabii değişik örnklerde var mesela biz Dokusal web tasarım İstanbul olarak hem özel web tasarımları hemde hazır web tasarım paketleri hizmeti sunuyoruz. Yani siz ne isterseniz mevcut.
web tasarım kursu ücretsiz, web sitesi maliyeti nedir, web tasarım ücretsiz, hazır site kur, hazır site,

Hazır web paketleri ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle