Yükleniyor Lütfen bekleyin...

Hazır e-ticaret sitesi fiyatları MAKALELER

Merhaba bu makalede sizlere hazır e-ticaret sitesi fiyatları ve e-ticaret sitesi kurmak için hangi hazır e-ticaret web yazılımını kullanmanız gerektiği hakkında detaylı bilgiler sunacağım.

Öncelikle ilk olarak hangi hazır e-ticaret sistemini kullanmalıyız ve neden kullanmalıyım? sorusunun cavabını vereyim. Bunun cevabını vermeden önce en çok tanınan e-ticaret web yazılımlarını listeleyelim ve kısa kısa açıklayalım.

Hazır e-ticaret yönetim sistemleri ( e-ticaret scriptleri );
 1. OpenCart
 2. PrestaShop
 3. osCommerce
 4. Magento
 5. Spree Commerce
 6. VirtueMart
 7. Ubercart
 8. Zeuscart
 9. Afcommerce
 10. Zen Cart
 11. SimpleCart js
 12. TomatoCart
 13. CubeCart
 14. RokQuickCart
 15. StoreSprite
 16. Proticaret ( ASP )
yukarıda saydığımız e-ticaret scriptlerinin çekirdek sürümleri ücretsizdir. Bu gibi sistemlere sadece sanal pos modülü ve profesyonel bir tema ile e-ticaret başlayabilirsiniz.

Listemizde opencart e-ticaret sistemini ilk sıraya aldık çünkü en çok kullanılan, tema ve eklenti yapılan sistem opencart'tır. En azından Türkiye'de böyle.

Hazır e-ticaret sitesi fiyatları nedir?

Hazır e-ticaret sitesi fiyatları temadan temaya değişsede genel olarak Türk lirasıyla 350 TL ( 59 $) den başlar. Ancak şu dipnotlara dikkat edelim. hazır e-ticaret scripti veya opencart teması satın aldınız. Siteyi kurdunuz. Temayı yüklediniz. Baktınız ki temayı yönetemiyorsunuz çok doğal çünkü e-ticaret temalarının büyük çoğunluğu ingilizcedir. Özellikle birde journal tema var ki dehşet. Düzenleyebilmek için İngilizceyi iyi bilmelisiniz ve opencart kullanımını çok iyi bilmelisiniz. Bu konuda profesyonel birisi olarak ben dahi zorlanmaktayım bilginize.

Tabii ki bu temaların Türkçe dilleri yoksa ücreti mukabilinde Türkçeleştirme yaptırabilirsiniz. Tabii şunu da söylemek lazım ki bu hizmetin bedeli biraz yüksektir. Örneğin journal 3 opencart temasını 1.500 TL 'ye Türkçeleştiriyoruz. Bu sebepten Türkçe dili olmayan temaları almamanızı tavsiye ederim.

Temanızın türkçe olduğunu varsayarsak. Hazır e-ticaret sitesi fiyatları şu şekilde hesaplanabilir.
 • Domain: 65 TL
 • Hosting: 300 TL
 • Opencart kurulumu: 300 TL
 • Opencart tema: 350 TL
 • Sanal pos eklentisi: 1.000 TL
Yukarıdaki hesaba göre. Hazır e-ticaret sitesi fiyatları: 2.015 TL 'den başlar diyebiliriz.

Özel e-ticaret sitesi ve hazır web sitesi fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
e ticaret hazır şablon, e-ticaret sitesi üyeliği, e ticaret site temaları, e ticaret sitesi nasıl olmalı, e ticaret sitesi örnekleri,

Hazır e-ticaret sitesi fiyatları ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle