Yükleniyor Lütfen bekleyin...

En iyi web sitesi yapan firmalar MAKALELER

En iyi web sitesi yapan firmalar hangileri merak ediyorsanız. Bu yazıda en iyi web sitesi yapan firmaları tanımanıza yardımcı olacağım. Buradaki bilgiler görecelidir. Bilgiler zaman ve şartlara göre değişir.

En iyi web sitesi yapan firmalar kavramını inceleyelim;


En iyi web sitesi yapan firmaları bulabilmemiz için öncelikle en iyi web sitesi nedir? sorusunun cevabını bulmamız gerekiyor. Maalesef bunun net bir cevabı yok ama ipuçları var. Peki en iyi web sitesi nedir sorusunu cevaplayalım.

En iyi web sitesi nedir?

  1. Web tasarımı renk uyumlu olmalı
  2. Logo web sitesi ile uyumlu olmalı ve sitenin kimliğini yansıtmalı
  3. Grafikler tasarım bütünlüğünü bozmamalı ( Örneğin: mavi ağırlıklı bir siteye kırmızı hatları olan grafik yapılması web tasarım uyumluluğuna zarar verecektir. )
  4. Web sitesi hızlı olmalı ( Yavaş siteler çabuk terk edilir. Google gibi arama motorlarında geri sıralarda yer alır. )
  5. Web sitesinin tasarımı UI / UX uyumlu olmalıdır ( Kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirliği düşük olan web siteleri beğenilmez. )
Kaliteli web tasarımında olması gereken özellikleri başlıca saydım. Peki bu maddelere göre en iyi web sitesi yapan firmalar hangileri diye sorarsanız. En iyi cevap yukarıdaki maddeleri hangi web tasarım firmaları karşılıyorsa en iyi web sitesi yapan firmaları onlardır.

Şunu da unutmayalım ki bir kişi veya firma çok iyi web sitesi yapıyor diye veya google gibi arama motorlarında en üst sıralarda çıkıyor diye tercih etmek bazen yanlış bir hareket olabilir. Web tasarım yapan firmaları seçerken dikkat etmenizi şiddetle öneririm.

İnternet sitesi yapan firmaları seçerken nelere dikkat etmeliyim?

  • Firmanın kurumsal çalışıp çalışmadığını kontrol edin. ( En iyi seçenek vergi no'sunu inceleyerek öğrenebilirsiniz. )
  • Sözleşme ile ilgili sıkıntıları var mı yok mu araştırın.
  • Firma bulunduğunuz konuma yakın mı değil mi? İstanbul'da bulunuyorsanız Doğru web tasarım İstanbul / Zeytinburnu bekleriz.
  • Mutlaka firma yetkilileriyle bir defa dahi olsa yüz yüze konuşun.
  • Yaptırmayı düşündüğünüz site için tecrübeleri var mı yok mu araştırın. ( Örnek olarak hiç e-ticaret referansı olmayan bir firmadan hizmet alırken dikkatli olun belki de ilk yaptığı e-ticaret sitesi sizinki olabilir. )

En iyi internet sitesi yapan firmalar hakkında benim aktaracaklarım bu kadar. Güven kazanılması gereken bir şeydir. Bu sebepten her gördüğünüz firmaya güvenmeyin. İnceleyin hakkında şikayet var mı yok mu bakın. Tabii ki bazı firmalar için karalama kampanyaları yapılabiliyor. Bunu da es geçmemek lazım.
en iyi web sitesi kurma siteleri, en iyi web sitesi kurma, en iyi belediye web sitesi, en iyi web sitesi ödülleri, en iyi kişisel web site örnekleri,

En iyi web sitesi yapan firmalar ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle