Yükleniyor Lütfen bekleyin...

En iyi seo firmaları MAKALELER

Kurumsal bir siteniz var ve en iyi seo firmaları ile çalışmak istiyorsunuz. Peki en iyisi nasıl anlaşılır? nasıl bulur ve hizmet alınır? bu makalemizde en iyi seo firması hangisi sorusunun cevabını vereceğim.

En iyi seo firmaları nasıl anlaşılır?


Birçok kişi veya kuruluş arama motoru optimizasyonu hizmeti almak için google arama motoruna giriyor ve karşısına çıkan ilk 5 firma arama motoru optimizasyonu konusunda en iyi hizmeti sunan firmalar olduğu yanılgısına düşüyor. Arkadaşlar bu büyük bir hatadır. Bunun sebeplerini kısaca özetleyeyim.
 1. Seo firmaları reklamları çok kullanır bu sebepten öncelikle karşınıza çıkan sonuçların reklam olmadığından emin olun. Reklamların birde şöyle bir etkisi vardır atıyorum google'da gezerken karşınıza aramalarda birkça kere bir firma çıktı sizin dikkatinizi çekmez çünkü alıcıda seçicilik diye birşey vardır. Ancak başka bir gün seo çalışması yaptırmak için arama yaptığınızda karşınıza aynı firma çıkınca bu firma karşıma çok çıkıyor heralde çok iyi çalışıyorlar düşüncesi gelebilir buna dikkat.
 2. Firma bağımlılığı oluşturup oluşturmadığına bakın. Bazı seo ajansları size hizmet verirken işten anlamadığınızdan dolayı firmamızla seo çalışmasını bıraktığınız anda siteniz çakılır veya spama girer gibisinden sizi korkutmak isteyebilir. Eğer firma anti seo çalışması yapmazsa bu söz konusu değildir. Böyle birşey olursa firma size kanca atmış demektir. Başka firmaya gittiğinizde belirli hizmetleri keseceklerdir ve siteniz kademeli olarak gerilemeye başlayacaktır. Ama ani olmaz ani bir düşüş olursa firma size bir iyilik yapmış olabilir.
 3. Seo, dijital pazarlama vb gibi arama sonuçlarında üst sıralarda olması o firmanın en iyisi olduğunu göstermez. O firmanın seo konusunda kendisini yukarı taşıyacak tüm çalışmaları yaptığını göstermektedir. Seo kelimesinde en tepeye çıkmak abartılmış bir sonuçtur. Size aşağıda rekabeti düşük olan kelimelerden birkaç örnek vereceğim. Bu kelimelerde herhangi bir web sitesi tam seo uyumlu bir makale yazsa o kelimelerde üst sıralara çıkabilir. Belirli aşamalardan sonra ( hiç heveslenmeyin o aşamaları anlatmayacağım herkesi seo uzmanı yapma niyetinde değilim ) seo ana kelimesinde üst sıralara çıkmaya başlayacaktır.

İşte rekabeti düşük bazı kelimeler;

 • kurumsal seo
 • seo uzmanı
 • kurumsal seo hizmeti
 • kurumsal seo uzmanı

Bu kelimelerde yükselmek istiyorsanız işte size domain önerileri;
 • seokurum.com
 • kurumseo.com
 • kurumsalseoajansi.com
 • kurumsalseoistanbul.com

Yukardaki alan adları boşta istiyorsanız satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizden önce birileri alırsa karışmam. Bu makaleyi yazarken boştaydı.

Yani arkadaşlar anlayacağınız pek önemi yok çünkü belirli bir emekten sonra mutlaka siteniz üst sıralara çıkacaktır. Önemli olan işini iyi yapan bir firma bulmanız gerisi teferuat.

Kısaca aktaracaklarım bunlar. Benden size tavsiye boşuna en iyi seo firmaları hangileri diye aramayın çünkü karşınıza en iyi firma biziz. Biz dehşet yaparız, hocasıyız, piriyiz, canavarıyız, gibi sonuçlar çıkacaktır benden söylemesi. Çünkü her firma müşteriyi kapabilmek için en iyisi biziz diyecektir.

Bizim firma olarak ilk etapta site içi seo'yu öneriyoruz. Site içi seo olmadan boşuna çalışma falan yapmayın, yaptırmayın.
seo nasıl yapılır, türkiyenin en iyi seo uzmanı, en iyi seo kitabı, seo çalışması yapan firmalar, en iyi seo yöntemleri,

En iyi seo firmaları ile ilgili yorumlar;

0 Yorumları yükle